Zabezpečení počítačové sítě

„My zabezpečíme vaši síť a vy můžete v klidu pracovat.“

 

Kyberútoky ohrožují vaše obchodní aktivity a mohou z vás podvodem vylákat hesla, citlivé firemní údaje, nebo vám dokonce vymazat veškeré zálohy vašich dat. Ať jste malá, střední nebo velká firma, jste denně vystaveni vynalézavým útokům hackerů. Jak si tedy zajistit spolehlivou ochranu firemních dat a sítě? 

Možností je mnoho, ale nejefektivnější řešení je obrátit se na nás. Navrhneme a zajistíme vám takovou ochranu, která bude splňovat požadavky na moderní IT zabezpečení. 


 

S čím vám pomůžeme?

 • Kontrola zranitelnosti 
  Nejprve zkontrolujeme, jak dobře jste chráněni před kyberútoky a kde jste zranitelní. Na základě našeho šetření vám nabídneme nejvhodnější řešení od antivirové ochrany až po firewall.
 • Antivirová ochrana
  Na trhu je mnoho dodavatelů, značek a modelů antivirových programů. My vám vybereme z moře nabídek takovou, která bude nejlepší pro vaše prostředí.
 • Firewall
  Firewall monitoruje příchozí a odchozí komunikace vašich zařízení a je to prvotní ochrana, která vás může ochránit před kyberútoky dřív, než dojde ke škodě.
 • Zálohování dat
  Kromě ochrany vašich dat vám zajistíme i jejich bezpečnou zálohu. Takže v případě jejich ztráty, ať už chybou uživatele či z jiného důvodu, vám vaše data obnovíme v rámci několika minut. A to až na úroveň funkčích serverů.
 • Pravidelná údržba
  V rámci správy IT dohlídneme i na to, aby vaše antivirová ochrana a firewall byli správně aktualizované, dobře fungovali a stále vás chránily před aktuálními hrozbami.