Cloudové služby

„Aneb sdílejte, ukládejte a zálohujte vaše data bezpečně.“

Bezpečné uložení, ochrana a zálohování dat je jedním z klíčových aspektů úspěšného podnikání. Všechny tři mouchy můžete zabít jednou ranou - využitím cloudového úložiště pro firmy. Navíc i ušetříte, protože vše probíhá virtuálně, neplatíte tedy za žádný další hardware a software. 

 

Jak funguje cloud?

Vaše data jsou zálohována ve virtuálním úložišti (cloud) a vy k nim máte přístup odkudkoliv a kdykoliv, stačí být pouze připojený na síť nebo internet.

 

Jak bezpečná jsou cloudová úložiště?

Datová centra, kde se ukládají data, jsou zabezpečena tou nejmodernější ochranou před kyberútokem a živelnými pohromami. Navíc jsou ukládané soubory šifrované a přístup k nim je povolen pouze autorizovaným osobám. 

Stále přemýšlíte, jestli je cloud pro vás to pravé řešení? Napište nám a my vám poradíme. 

 

Jaké jsou výhody cloudu pro firmy?

 • Lepší ochrana
  Cloudové úložiště představuje nejbezpečnější způsob ukládání a zálohování citlivých firemních dat a souborů. V datacentrech jsou vaše data neustále monitorována a zabezpečena před živelnými pohromami a kyberútoky. 
 • Snadný přístup
  Vaše data jsou nepřetržitě ukládána ve virtuálním cloudovém úložišti, ke kterému máte přístup v jakoukoliv denní dobu a z jakéhokoliv místa, kde se právě nacházíte.
 • V souladu s GDPR
  S příchodem GDPR je vaší povinností chránit osobní údaje před protiprávním zničením, ztrátě, změně nebo neoprávněnému vyzrazení. Zaručit takto komplexní ochranu údajů je s využitím cloudového úložiště snadné. 
 • Úspora peněz
  Neplatíte za žádný software, hardware, jejich údržbu a nedbytečné licence. Navíc, jak roste vaše podnikání, roste i vaše cloudové úložiště a naopak. Jinými slovy zaplatíte přesně tolik, nakolik využíváte cloud.
 • Nulová ekologická zátěž
  Sdílení a zálohování dat probíhá virtuálně, nezatěžujete tak životní prostředí dalším hardwarem a spotřebou energií.
 • Neustálá záloha dat
  O svá data již nebudete mít strach. Pravidelně se zálohují v datacentrech, a v případě jejich ztráty, mohou být kdykoliv během pár minut obnovena.

 

Co firmám nabízíme?

 • Microsoft Office 365
  Šikovný balíček aplikací, který je vždy po ruce, automaticky se aktualizuje a neustále zálohuje vaše data.
 • Virtuální úložiště
  Zajistíme bezpečné virtuální úložiště vašich dat, aplikací a systémů.
 • Individuální řešení 
  Cloudové služby přizpůsobíme na míru dle vašich požadavků a potřeb.